Це свято сильних і рішучих, міцних і витривалих – тих, хто стоїть на сторожі нашої безпеки.
На Дніпроспецсталі є професіонали, мета яких – уберегти заводчан від необережних вчинків, адже їх ціна може бути занадто висока.
Всі нові співробітники проходять обов'язкові інструктажі, у підрозділах організовуються регулярні протипожежні тренування. На Підприємстві є своя газорятувальна станція, колектив якої має ліцензію на проведення аварійно-рятувальних робіт. Створена система раннього виявлення та оповіщення про можливу надзвичайну ситуацію.
– У питаннях безпеки дрібниць немає! - переконані металурги.
Вітаємо зі святом всіх, хто, ризикуючи собою, рятує інших. Сміливості і спритності, чуйності і обережності, благополуччя та сімейного щастя! Нехай в будь-якій ситуації надійним буде плече товариша та міцним здоров'я.
![Spasateli](/media/rus/news/news/0657C7A7-AC10-0850-0050-A649EB6E226F/Spasateli.jpg)
|