16 січня відзначається День пам’яті «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту.
Наші хлопці проявили неймовірну силу, витримку та мужність під час бойових дій з 26 травня 2014-го до 22 січня 2015 року. Донецький аеропорт став символом незламності та стійкості духу українських військових.
За оборону летовища багато наших хлопців нагороджені державними нагородами, деякі – на жаль, посмертно. Серед дніпроспецсталівців також є «кіборг». 6 жовтня 2014 року бригадир термокалібрувального цеху ПрАТ «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» Максим Логвін за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Свою нагороду Максим, на щастя, отримав особисто.
На Підприємстві наш герой працює з 2006 року. Перервою в роботі став час мобілізації в АТО. В Донецькому аеропорту Максим отримав поранення, але після лікування знову повернувся на бойовий пост. Виконавши свій громадянський обов’язок, наш колега продовжив мирну працю металурга. Окрім бойових заслуг, Максим Логвін має виробничі досягнення. Він лауреат заводської премії ім. О.Ф.Трегубенка за успіхи у роботі, користується авторитетом серед колег.
Ми щиро вдячні Максимові та усім захисникам за подвиг та самовідданість.
|